Najbliższy termin szkolenia: 09.09.2024

Połowa podstawowej kadry szkolącej w ośrodku od 1989 r. pozostaje bez zmian. Wykładowca – mgr inż. (Politechnika Warszawska – Wydział Maszyn Roboczych i Pojazdów – ukończona w 1968 r.) jako pracownik w/w Wydziału ukończył w 1985 r. kurs diagnostów samochodowych, od 1990 r. pełnił nadzór nad stacjami kontroli pojazdów woj. w-wskiego, w 1996 r. opracował egzaminacyjne testy z zakresu badań technicznych pojazdów na szkolenia diagnostów samochodowych, stosowane podczas szkoleń w ośrodku do czasu rozpoczęcia egzaminów kandydatów na diagnostów przez ZDZ. W 2007 r. ukończył pedagogiczny kurs dla wykładowców kursów (ZDZ), ponad 35 lat stażu pracy, w tym ponad 10 lat na stanowiskach kierowniczych w komunikacji. Jako wykładowca szkolący kandydatów na diagnostów pracę rozpoczynał w latach 1980 tych. W tym ośrodku prowadzi zajęcia teoretyczne od początku czyli od 1989 r.

Instruktor prowadzący w ośrodku zajęcia praktyczne to doświadczony, wykwalifikowany praktyk specjalista z ponad 20 letnim stażem diagnosta okręgowej stacji kontroli pojazdów, od wielu lat (od rozpoc zęcia praktycznych szkoleń w ośrodku) każdorazowo przygotowujący się z bieżących nowości w technice samochodowej i zmian przepisów, które praktycznie stosuje podczas swojej pracy w okręgowej stacji kontroli pojazdów na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym.

To bardzo doświadczona, kompetentna kadra, posiadająca umiejętności do przekazywania zdobytej wiedzy. Prowadzący zajęcia mają ogromną wiedzę i podczas podstawowych zajęć wskazują na co zwracać uwagę na egzaminie. Szkolenia przebiegają bardzo sprawnie i ciekawie.

Fachowa wiedza, doświadczenie zawodowe i znajomość przepisów przez prowadzących szkolenie, pozwalają na łatwiejsze zrozumienie zagadnień związanych z przeprowadzaniem badań technicznych i szansę na pozytywne zaliczenie egzaminu państwowego w TDT.

Call Now Button