Najbliższy termin szkolenia: 09.09.2024


Miejsce szkolenia

Szkolenie rozpoczyna się na ulicy Wiertniczej 99, Wilanów, Warszawa. Spotkanie zaczyna się o godzinie 16:00. Sala wykładowa znajduje się około dwóch kilometrów od zjazdu z trasy S8. We wrześniu planowane jest oddanie do użytku południowej obwodnicy, więc dojazd idealny. W tym miejscu uczestnicy będą się spotykać przez dwa tygodnie.

Rejestracja na szkolenie

Zarejestruj sie na szkolenie, aby znaleźć się na liście uczestników. Obok daty rozpoczęcia kursu jest link kierujący do strony z procesem rejestracyjnym. Ostatnim etapem w procesie rejestracji jest opłacenie zaliczki w wysokości 200 PLN.

Harmonogram szkoleń

  • Wrzesień

    09.09.2024 

    REJESTRACJA NA SZKOLENIE


Szczegóły dojazdu
Szkolenie w liczbach

  • 2 tygodnie - Całkowita długość szkolenia zawierająca teorię i praktykę to 2 tygodnie
  • 1 dzień praktyki - Na koniec kursu planowane są całodniowe (7h - 8h) zajęcia na stacji diagnostycznej. W trakcie praktyki kursanci będą dokonywać przeglądów diagnostycznych na własnych samochodach.
  • 6 godzin. W trakcie kursu zajęcia zaczynają się codziennie o 16:00, a ich długość przewidziana jest na 6 godzin lekcyjnych. Dostarczamy niezbędny komplet materiałów potrzebnych do nauki. W trakcie zajęć dostępna będzie kawa, herbata oraz woda dla kursantów.

Szkolenia podczas Covid-19

Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa stosujemy maski ochronne w trakcie zajęć. Każdy uczestnik otrzymuje maskę od organizatora. W trakcie zajęć dbamy o odpowiedni dystans społeczny kursantów oraz minimalny 1 metr odstępu między uczestnikami. Zachęcamy uczestników kursu do regularnej dezynfekcji rąk i w związku z tym na sali jest dostępny środek do dezynfekcji rąk. Ze względu na zmieniającą się sytuację związaną z Covid-19 możliwa jest zmiana organizacja zajęć. Na bieżąco dostosowujemy się do wprowadzonych rozporządzeń związanych z bezpieczeństwem podczas przeprowadzonych kursów.


Maski
Dezynfekcja rąk
Dystans społeczny

Stawiamy na doświadczenie i aktualne zasady obowiązujące diagnostów

U nas dostajesz nie tylko wiedzę potrzebną, by zdać egzamin, wszelkie niezbędne materiały oraz przeszkolony personel, prowadzący zajęcia. Szkolenia odbywają się na rzeczywistej, funkcjonującej stacji diagnostycznej pod okiem profesjonalistów, czynnie wykonujących zawód diagnosty samochodowego, poznajesz zatem prawdziwe warunki pracy w naturalnym środowisku i masz szansę podpatrzeć specjalistów przy pracy.

Na dodatek, dzięki naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do wiadomości, które zwiększą zakres Twoich kompetencji, poszerzą wiedzę o zagadnienia, wykraczające poza suche i niezbędne szkolenie. Otrzymasz wgląd w nieprzerwanie aktualizowany wykaz zmian w przepisach, a także możliwość zapoznania się z ciekawostkami na temat techniki oraz sprzętu warsztatowego, o których mogłeś nie wiedzieć.

Przystępując do kursu w szkolenie-diagnosta.pl stajesz się częścią większej społeczności. Poznajesz ludzi z branży, którzy w przyszłości mogą służyć radą i pomocą, być może przyszłych współpracowników, szefów czy podwładnych. Masz możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń. To wszystko w cenie kursu, bez żadnych dopłat.

Zapraszamy

Call Now Button