Najbliższy termin szkolenia: 09.09.2024

Historia

Historia o firmie. Nasz ośrodek działa od 1989 roku. Przez pierwsze 8 lat pod egidą byłego Wydziału Komunikacji Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie. Początkowo był to ośrodek Zakładu Doskonalenia Zawodowego, później prywatny. Zmieniał również swoją siedzibę. Połowa kadry szkoleniowej do dnia dzisiejszego pozostaje bez zmian.

Materiały

Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymują wydrukowany, każdorazowo aktualizowany komplet materiałów dydaktycznych opracowanych w sposób ułatwiający ich zrozumienie i łatwiejsze korzystanie z nich. Materiały pomocnicze opracowujemy na bieżąco na podstawie obowiązujących przepisów z sukcesywnie ukazujących się Dzienników Ustaw oraz Regulaminów i Dyrektyw unijnych. W czasie zajęć przepisy są omawiane i trwa dyskusja. Przykładamy dużą wagę do tych elementów szkolenia, które są dla kursantów najistotniejsze. Prezentujemy najnowszy stan wiedzy z zakresu badań diagnostycznych zarówno teoretycznych jak i praktycznych.

Stacja Kontroli Pojazdów

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, w której odbywają się zajęcia praktyczne wyposażona jest w najnowsze urządzenia diagnostyczne czołowych europejskich firm.

Przeczytaj Jak przebiega kurs na Diagnostę Samochodowego

Zdawalność Egzaminów na diagnostę samochodowego

Duża ilość chętnych, aby zostać diagnostą zgłaszających się dotychczas do naszego ośrodka daje nam satysfakcję i wskazuje, iż przyjęte metody szkolenia dają odpowiednie wyniki. W latach 1990 – tych frekwencja w ośrodku była bardzo duża. Kursy odbywały się średnio co 2 lub 3 tygodnie a na sali siedziało po 30 kandydatów na diagnostów. Zajęcia teoretyczne na sali realizowano na zakładkę z praktycznymi w stacji. W poprzednich dekadach ośrodek wyszkolił średnio rocznie po około 100 diagnostów. W ostatnich latach wobec nasycenia rynku średnio rocznie około 40.

Relacje z kursantami

Po zakończeniu każdego kursu utrzymujemy kontakt z naszymi kursantami. Pozwala to im na uzyskanie od nas pomocy podczas początkowego etapu ich pracy jako diagnostów. Naszym absolwentom odpowiadamy na zadane pytania i wyjaśniamy problemy z jakimi się spotkali na początku swej drogi zawodowej. W ośrodku podczas zajęć nawiązują się nowe kontakty zawodowe i panuje koleżeńska atmosfera.

Każdy z uczestników otrzyma przyłbicę lub maskę oraz możliwość korzystania ze środka dezyfekcyjnego rąk.

Zapraszamy chętnych z całego kraju!

Call Now Button