Najbliższy termin szkolenia: 03.06.2024

Szkolenie rozpoczyna się na ul. Wiertniczej 99, Wilanów, Warszawa. Spotkanie zaczyna się o godzinie 16:00.

Sala wykładowa znajduje się około dwóch kilometrów od zjazdu z trasy S8. We wrześniu planowane jest oddanie do użytku południowej obwodnicy, więc dojazd idealny. W tym miejscu uczestnicy będą się spotykać przez dwa tygodnie.

Mapa dojazdu na zajęcia na ul. Wiertnicza 99

U nas dostajesz nie tylko wiedzę potrzebną, by zdać egzamin, wszelkie niezbędne materiały oraz przeszkolony personel, prowadzący zajęcia. Szkolenia odbywają się na rzeczywistej, funkcjonującej stacji diagnostycznej pod okiem profesjonalistów, czynnie wykonujących zawód diagnosty samochodowego, poznajesz zatem prawdziwe warunki pracy w naturalnym środowisku i masz szansę podpatrzeć specjalistów przy pracy.

Na dodatek, dzięki naszej stronie internetowej otrzymujesz dostęp do wiadomości, które zwiększą zakres Twoich kompetencji, poszerzą wiedzę o zagadnienia, wykraczające poza suche i niezbędne szkolenie. Otrzymasz wgląd w nieprzerwanie aktualizowany wykaz zmian w przepisach, a także możliwość zapoznania się z ciekawostkami na temat techniki oraz sprzętu warsztatowego, o których mogłeś nie wiedzieć.

Przystępując do kursu w szkolenie-diagnosta.pl stajesz się częścią większej społeczności. Poznajesz ludzi z branży, którzy w przyszłości mogą służyć radą i pomocą, być może przyszłych współpracowników, szefów czy podwładnych. Masz możliwość wymiany doświadczeń i spostrzeżeń. To wszystko w cenie kursu, bez żadnych dopłat.

Zapraszamy

Call Now Button