Najbliższy termin szkolenia: 09.09.2024

30 lat doświadczenia w kursach dla diagnostów samochodowych

Zapraszamy na 2 tygodniowy kurs dla przyszłych diagnostów samochodowych pracujących na stacjach kontroli pojazdów. Stawiamy na przekazanie niezbędnych umiejętności potrzebnych do przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz do zdania egzaminu państwowego pozwalającego na otrzymanie uprawnień diagnosty samochodowego. Zapraszamy kursantów z całej Polski. Kurs dla diagnostów samochodowych prowadzone jest przez niezawodną i doświadczoną kadrę trenerów. Zajęcia praktyczne odbywają się na rzeczywistej stacji diagnostycznej, a przeszkolenie prowadzi trener wykonujący zawód diagnosty samochodowego. Podczas zajęć stawiamy na praktyczne wykorzystanie teorii i aktów prawnych. Nasze centrum szkoleniowe i stacja diagnostyczna znajduje się w Warszawie.

Co nas wyróżnia

30 lat doświadczenia

30 lat doświadczenia

Nieprzerwanie prowadzimy szkolenia dla diagnostów samochodowych od 30 lat. Nasze umiejętności potwierdzają zdane egzaminy przez kursantów.

Najlepszy Sprzęt

Najlepszy Sprzęt

W trakcie części praktycznej na stacji diagnostycznej nasi kursanci pracują na obecnie obowiązującym i dostępnym sprzęcie do diagnostyki samochodowej.

100% pozytywnych opinii

100% pozytywnych opinii

Dbamy by kursanci biorący udział w kursie dla przyszłych diagnostów byli zadowoleni. Wysoką jakość szkoleń potwierdzają Opinie pozostawione w Google.

100% Zadowolonych Uczestników Kursu Dla Diagnostów Samochodowych

Rekomendacje

Wysoka zdawalność egzaminów

Komfort naszych kursantów jest dla nas najważniejszy. Dokładamy wszelkich starań by kurs był efektywny i kończył się 100% zdawalnością egzaminów na diagnostów samochodowych. Przeczytaj w Google Opinie o nas.

1989
rok założenia
2387
zdanych egzaminów
123870
spędzonych na wykładach
100%
zadowolonych klientów
Call Now Button